اخبار و رویدادها

برگزاری کارگاه آموزشی سیستم جامع مالی اداری شهرداری‌ها در استانداری همدان

سبزداده افزار- در خرداد ماه 1394 کارگاه آموزشی سیستم جامع مالی اداری شهریار سبز با حضور مدیران و کارشناسان 27 شهرداری به مدت 3 روز در محل استانداری استان همدان برگزارشد.

1 - تیر - 1394     ایجاد شده توسط: admin

تخفیف ویژه برای شهرداریها - خرید بسته نرم افزار جامع مالی اداری شهریار

شرکت سبز داده افزار در نظر دارد با توجه به تجربیات موفق این شرکت در ارائه نظام یکپارچه مالی و اداری به شهرداریهای سراسر کشور( بیش از 100 شهرداری)، تسهیلات و تخفیفات ویژه ای برای شهرداریها در زمان برگزاری چهارمین نمایشگاه بین المللی جامع مدیریت شهری و دستاوردهای شهرداری ها ارائه نمایید.

مدیران و کارشناسان ارشد تصمیم گیر در این حوزه می توانند با حضور در غرفه این شرکت در نمایشگاه از این تسهیلات مطلع و برخوردار شوند.

وعده دیدار 2 الی 5 اسفند ماه 1393 - تهران محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران- سالن 10-11 غرفه 23

ساعات بازدید 9 الی 16

28 - بهمن - 1393     ایجاد شده توسط: admin

مشارکت فعال شرکت سبز داده افزار در چهارمين نمايشگاه جامع مديريت شهري و روستائي و دستاوردهاي شهرداريها و دهياريها

شرکت سبز داده افزار آخرین دستاوردهای خود در حوزه نرم افزار را در چهارمين نمايشگاه جامع مديريت شهري ارائه نمود. آخرین نسخه نظام جامع و یکپارچه مالی اداری شهرداری ها (شهریار)، آخرین نسخه سیستم برنامه ریزی منابع سازمانی سبز (GreenGALEX)، برنامه ساز چابک GreenAGEX و سیستم های نگهداری و تعمیرات، دعاوی حقوقی و ... از جمله محصولات ارائه شده می باشد.

28 - بهمن - 1393     ایجاد شده توسط: admin

هدف‌گذاری صادرات یک‌میلیارددلاری نرم‌افزار در یک دوره پنج‌ساله

رئیس هیات‌مدیره تشکل‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران از هدف‌گذاری صادرات یک‌میلیارد دلاری صادرات نرم‌افزار در یک دوره پنج ساله خبر داد.23 - بهمن - 1393     ایجاد شده توسط: admin

نیمی از مدیران آی‌تی به‌دنبال سازگاری با استراتژی‌های سازمانی هستند

در حالی که مدیران اطلاعاتی می‌کوشند بین واحد فناوری اطلاعات و واحد تجاری سازمان هماهنگی بیشتری برقرار کنند، مطالعه جدید انجام شده به سفارش مرکز Red Had نشان می‌دهد همچنان موانعی وجود دارد که از یکپارچگی بخش‌های فناوری و تجاری سازمان جلوگیری می‌کند. 

29 - خرداد - 1393     ایجاد شده توسط: admin