شرکت سبز داده افزار آخرین دستاوردهای خود در حوزه نرم افزار را در چهارمين نمايشگاه جامع مديريت شهري ارائه نمود. آخرین نسخه نظام جامع و یکپارچه مالی اداری شهرداری ها (شهریار)، آخرین نسخه سیستم برنامه ریزی منابع سازمانی سبز (GreenGALEX)، برنامه ساز چابک GreenAGEX و سیستم های نگهداری و تعمیرات، دعاوی حقوقی و ... از جمله محصولات ارائه شده می باشد.

به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور، اين نمايشگاه با هدف آگاهي عموم مردم، سازمان ها و متخصصان با ابعاد مختلف حوزه كاري شهرداري ها و دهياري ها و انتقال تجربيات آنها با يكديگر و معرفي آخرين تجهيزات و ماشين آلات موردنياز مديريت شهري و روستائي برپا مي شود.  

     محورهاي برپائي اين نمايشگاه عبارتست از : حمل ونقل شهري، خدمات شهري، مبلمان شهري، عمران و توسعه شهري، مديريت پسماند، فضاي سبز، مديريت بحران، شهرداري الكترونيك، ماشين آلات و تجهيزات و آموزش و پژوهش شهري.

Some descriptionSome description

 در اين نمايشگاه دستاوردهاي شهرداري ها و دهياري ها نيز در معرض ديد شهروندان قرار مي گيرد.           

به طور کلی این نمایشگاه با اهداف کلی زیر برگزار خواهد شد:

1- شهرداری ها به عنوان نهاد عمومی غیر دولتی، ارتباط منسجم و مرتبط با یکدیگر ندارد. یکی از اهداف نمایشگاه، ایجاد هم افزایی بیشتر بین شهرداری های سراسر کشور می باشد که این نمایشگاه بدلیل گردآوری آنها در یک محدوده زمانی خاص، باعث می شود تا امکان تبادل تجربیات بین شهرداری ها بیشتر شود.

2- با توجه به اینکه سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور بر اساس شاخص هایی که برای شهرداری تعریف میکند نسبت به ارزیابی آنها در مدت برگزاری نمایشگاه اقدام می نماید، این نمایشگاه فرصت مناسبی است تا شهرداری ها خود را به استانداردهایی که برای آنها تعریف شده است نزدیک کنند.

3- حضور شرکت ها، سازندگان و کارخانجات که محصولات تولیدی آنها مرتبط با شهرداری ها می باشد، فرصت بسیار مناسبی است تا شهرداری ها با آخرین تکنولوژیهای روز دنیا آشنا شوند.

 4-بدلیل حضور کارخانجات و شهرداری ها بطور همزمان در این نمایشگاه، امکان بسیار مناسبی است که تا شهرداری ها بی واسطه نسبت به ارزیابی شرکتها و خرید مستقیم از آنها اقدام نمایند.

 5- برپایی این نمایشگاه بدلیل وجود تجهیزات موجود در آن برای شهرداریها و استفاده از این امکانات، می تواند جهت تسریع و تسهیل در رسیدن به اهداف برنامه ریزی شده و ارتقاء سطح کمی و کیفی خدمت رسانی شهروندان موثر باشد.

 6- شرکتها و کارخانجات سازنده و تولید کننده که محصولات آنها مرتبط با شهرداری ها می باشد، بستر بسیار مناسبی خواهند یافت تا ضمن عرضه و فروش بی واسطه محصولات خود به متقاضیان، نسبت به مقایسه تولیدات خود با سایر رقبا اقدام نمایند.

شرکت سبز داه افزار با بیش از دو دهه فعالیت پر رنگ و موفق در ارائه نظام های یکپارچه مالی اداری شهرداری ها، نرم افزار مدیریت اطلاعات دعاوی حقوقی، نرم افزار مدیریت اطلاعات تاکسیرانی ، سیستم برنامه ریزی منابع انسانی سبز(GreenGalex)،( دولتی، پیمانکاری، بازرگانی، تولیدی، خدماتی و فروشگاهی ) با شرکت در این نمایشگاه به ارائه آخرین دستاوردهای شرکت در حوزه تولید نرم افزار های یکپارچه (ERP) خواهد پرداخت.

وعده دیدار ما 2 الی 5 اسفند ماه 93، تهران محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ایران، سالن 10-11، غرفه شرکت سبز داده افزار