اخبار و رویدادها

احتمال خاتمه یافتن همکاری‌های یاهو و مایکروسافت

 شرکت مایکروسافت چهار سال قبل در همین ماه قرارداد ۱۰ ساله‌ای را با یاهو به امضا رساند که این روز‌ها گفته می‌شود این قرارداد بسته به اینکه کاربران جهانی تا چه اندازه طرفدار یاهو یا مایکروسافت باشند، این قرارداد هم می‌تواند متزلزل یا استوار باشد.

29 - بهمن - 1392     ایجاد شده توسط: admin

خدمات جدید شرکت اچ پی برای مدیریت نرم ‏افزارهای کسب و کار

شرکت اچ پی خدمات جدیدی عرضه کرده است که سازمان‏‌ها و کسب و کارهای تجاری به کمک آن می‌‏توانند اپ‌های تحت اندروید و آی‏ او اس خود را با سهولت بیشتری مدیریت کنند.

29 - بهمن - 1392     ایجاد شده توسط: admin

ابزار مشترک وی ام ور و گوگل برای اجرای متفاوت ابزارهای ویندوزی

دو شرکت VMware و گوگل همکاری‌هایی را با یکدیگر آغاز کرده‌اند تا برای نخستین بار امکان اجرای ابزار‌ها، اطلاعات و برنامه‌های شخصی مبتنی بر سیستم‌عامل ویندوز را روی رایانه‌های Chromebook گوگل فراهم کنند.

29 - بهمن - 1392     ایجاد شده توسط: admin

چگونه می توانیم از امن بودن یک وب سایت اطمینان حاصل کنیم؟

هرگاه یک وب سایت از شما اطلاعات حساسی را درخواست کرد، لازم است که آن را از جهت امن بودن مورد بررسی قرار دهید. توانایی تشخیص امن بودن یک وب سایت جهت جلوگیری از سواستفاده و کلاهبرداری، بسیار حائز اهمیت می باشد.

زمانی که شما از یک وب سایت بازدید می کنید، اطلاعاتی از سوی کامپیوتر شما به وب سایت ارسال می گردد و همچنین بالعکس اطلاعاتی از سوی وب سایت برای کامپیوتر شما فرستاده می شود. این تبادل اطلاعات به صورت یک فایل دارای متن صورت می پذیرد و بدین معناست که شما قادر به خواندن آن می باشید.

28 - بهمن - 1392     ایجاد شده توسط: admin

پیش‌بینی جزئیات زندگی انسان در دو قرن آینده

جهان 2200؛ از انسان اینترنتی تا چاپگری که فقر را ریشه کن می‌کند. محققان مرکز Popular Mechanics بر پایه سیر تحولات 110 سال گذشته، 110 پیش‌بینی را برای 110 سال آینده انجام داده‌اند و ادعا می‌کنند که بخش اعظم این پیش‌بینی‌ها به حقیقت می‌پیوندد.

28 - بهمن - 1392     ایجاد شده توسط: admin