اخبار و رویدادها

شاید مایکروسافت امکان اجرای اپلیکیشن‌های اندروید را در ویندوز و ویندوزفون ممکن کند

براساس گزارش منتشر شده در وب سایت ورج که برگرفته از گفته‌های منابع آگاه تهیه شده است، مایکروسافت با جدیت تمام در پی ایجاد امکانی برای اجرای اپلیکیشن‌های اندروید در دو سیستم‌عامل خود یعنی ویندوزفون و ویندوز است. با ایجاد چنین امکانی اکوسیستم‌های مایکروسافت برای اولین بار به گنجینه‌ی عظیمی از اپلیکیشن‌ها دسترسی خواهد یافت که پیش از این داشتن برخی از آن‌ها برای دوستداران و کاربران سیستم‌عامل ویندوز و ویندوزفون دور از ذهن به‌نظر می‌رسید.

 

24 - بهمن - 1392     ایجاد شده توسط: admin

تنها ۴۰ درصد از ترافیک وب مربوط به انسان‌ها است

اگر صاحب یک وب سایت یا وب لاگ هستید احتمالا از یکی از ابزارهای سنجس میزان ترافیک مانند Google Analytics یا  Stat7 وطنی استفاده می‌کنید تا بدانید ترافیک روزانه، هفتگی یا ماهانه وب سایت شما چقدر بوده و مخاطبین صفحه شما به کدام بخش از محتوای شما علاقه بیشتری نشان می‌دهند. از طریق این ابزارها می‌توان تعداد بازدید کننده سایت را نیز متوجه شد. اما شاید جالب باشد که بدانید ۶۱.۵ درصد از کل ترافیک وب توسط بات‌ها اشغال می‌شود.

 

 

24 - بهمن - 1392     ایجاد شده توسط: admin

سامسونگ، بزرگ‌ترین ارایه دهنده خدمات سازمانی موبایلی

بر اساس آخرین پیش‌بینی‌های صورت گرفته توسط مرکز تحقیقاتی ABI Research، شرکت سامسونگ تا پایان سال ۲۰۱۳ میلادی بیش از ۱۶۶ میلیون کاربر سازمانی داشته است که در قالب کارمند از گوشی هوشمند خود با اهداف شخصی و سازمانی بهره می‌برده‌اند.

21 - بهمن - 1392     ایجاد شده توسط: admin

مدیر ایرانی یوتیوب برکنار شد

سالار کمانگر مدیر ایرانی یوتیوب از سمت خود برکنار شد و «سوزان وجسیسکی» که به عنوان معاون ارشد بخش نظارت بر تبلیغات و تجارت گوگل فعالیت می‌کرد، از این پس اداره یوتیوب را بر عهده خواهد داشت.

21 - بهمن - 1392     ایجاد شده توسط: admin

برنامه دولت بریتانیا برای پرورش نسل آینده کارآفرینان آی تی در مدارس

به گزارش وب سایت cbronline دولت بریتانیا قصد دارد با تامین اعتبارات و بودجه‌های لازم از رشد مهارت‌های آی تی در مدارس این کشور حمایت کند.

21 - بهمن - 1392     ایجاد شده توسط: admin