اخبار و رویدادها

فقط ۲ درصد سازمان‌ها از ابزارهای ERP ابری استفاده می‌کنند

گزارش جدید مرکز تحقیقاتی گارتنر در مورد «میزان سازگاری سازمان‌ها با ابزارهای برنامه‌ریزی منابع سازمانی (ERP) مبتنی بر فضای پردازش ابری بین سال‌های ۲۰۱۳ تا ۲۰۲۳»، به مدیران اطلاعاتی سازمان‌ها و مدیران ابزارهای خدمات مالی توصیه می‌کند که «ابزارهای ERP مبتنی بر فضای پردازش ابری را به عنوان یک جایگزین بالقوه برای سیستم‌های قدیمی منابع انسانی مورد استفاده قرار دهند». 

21 - بهمن - 1392     ایجاد شده توسط: admin

تصاویری از محیط سرویس وان‌درایو مایکروسافت به‌همراه ویژگی های جدید فاش شد

مایکروسافت در حال تغییر نام سرویس ابری خود از اسکای‌درایو به وان‌درایو است. وان‌درایو در آینده‌ی نزدیک معرفی خواهد شد و علاوه بر تغییر نام، امکانات جدیدی نیز به آن اضافه شده است.

20 - بهمن - 1392     ایجاد شده توسط: admin

آسیب‌پذیرترین "سیستم‌"ها و "نرم‌افزار"های سال 2013

با توجه به مستندات پایگاه داده آسیب‌پذیری جهانی (NVD)، محققان دریافتند که در سال 2013 در هر روز 13 آسیب‌پذیری جدید گزارش و کشف و در مجموع 4794 آسیب‌پذیری امنیتی در این سال گزارش شده است.

20 - بهمن - 1392     ایجاد شده توسط: admin

مایکروسافت سرانجام ساتیا نادلا را بعنوان مدیرعامل جدید این شرکت معرفی کرد

مایکروسافت سرانجام بطور رسمی جانشین استیو بالمر را معرفی نمود. ساتیا نادلا اکنون سومین مدیرعامل تاریخ مایکروسافت است. نادلا اخیراً تلاش‌های مایکروسافت را در بخش سرویس‌های تجاری و ابری هدایت می‌کرده است. با توجه به سابقه‌ی کار بیست ساله‌ی نادلا در مایکروسافت، او بطور مشخص یک مدیرعامل از خارج از شرکت نخواهد بود که بسیاری پیش‌بینی آن را داشتند.

15 - بهمن - 1392     ایجاد شده توسط: administrator